iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

damski blog rajdowy OFF-ROAD 4X4
wielkie marzenia prowadzą do wielkich czynów
Sny o zwycięstwie

Tym, co nas określa jest to jak sobie radzimy w chwili "upadku" oraz to, co robimy z naszymi sukcesami. Określa nas to jakie prowadzimy życie, jakie mamy pasje, marzenia i dążenia. Określa nas nasz szacunek do ludzi. Relacje jakie z ludźmi budujemy. Określają nas nasze zamiłowania. Określają nas nasze tęsknoty, walka o osiągnięcie celu. Niezwykle ważni są dla nas ludzie, których spotykamy i to, co z nimi tworzymy. Przez ponad 10 lat realizacji swoich pasji i sportowej rywalizacji spotykaliśmy wielu ludzi, wiele z nimi zbudowaliśmy i osiągnęliśmy. Wiemy zatem, że w pojedynkę gra jest bardzo trudna. Dlatego chcemy żebyście z nami byli, żebyście nam kibicowali, żebyście wiedzieli, że ma to dla nas ogromne znaczenie.

Niedługo Breslau Poland 2014. Kolejny ważny dla nas rajd. Kolejny krok w dążeniu do bycia coraz lepszym teamem, kolejny krok we wzbogacaniu naszych rajdowych doświadczeń. Kolejny krok do.....Dakaru, o którym śnimy.  Dakar jest dla nas snem o zwycięstwie.
Mamy wreszcie odwagę śnić o zwycięstwie. O zwycięstwie nad słabościami, zwątpieniami, czy chwilowymi upadkami. Liczymy na to, że będziecie z nami, cały czas kiedy będziemy dążyć do osiągnięcia celu. Bez względu na trudności, z którymi przyjdzie nam po drodze się zmierzyć.

Dodajcie nam energii poprzez swój entuzjazm, który nam podarujecie i poprzez wiarę w nas. Nie jesteśmy doskonali, mamy spory dystans do swoich możliwości, ale pragniemy przełamywać ograniczenia, osiągać coraz więcej i nigdy się nie poddawać. Bądźcie z Sobota Rally. Wasza obecność jest dla nas szansą.

https://www.facebook.com/sobotarally?ref=hl

Komentarze (0)
Potrzebny jest motyw Czy niemożliwe może być możliwym?

Komentarze

Najnowsze wpisy
2014-07-07 21:57 Oficjalna informacja prasowa
2014-07-01 21:58 Przed Rajdem
2014-06-30 22:03 Czy niemożliwe może być możliwym?
2014-06-27 22:36 Sny o zwycięstwie
2014-06-21 00:20 Potrzebny jest motyw
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2014
Rok 2013
maj