iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

damski blog rajdowy OFF-ROAD 4X4
wielkie marzenia prowadzą do wielkich czynów
Portret kobiety

 fot. gosia sobczyk

Fotografia jest jedną z moich pasji. Fotografuję od dawna. Fotografuję krajobrazy, ludzi, sytuacje, wydarzenia.

Najbardziej jednak - i to od samego początku -  polubiłam portrety. Nic nie sprawia mi takiej trudności, ale zarazem takiej satysfakcji jak zrobienie portretu, takiego jak chcę, jak go sobie wyobrażam, że powinien wyglądać. I  nie każdemu potrafię taki portret zrobić.

Dziś chcę przedstawić portret wyjątkowej kobiety - Hanny Soboty. Portret, który będzie nie tylko obrazem, ale i opisem. Dość krótkim opisem.

Hanna Sobota - kierowca rajdowy i wyścigowy - to kobieta, która ma marzenia, ma pasję, ma cel i ma odwagę, żeby sobie na to pozwolić. Dlaczego? Bo trzeba mieć odwagę, żeby pozwolić sobie na coś, za czym mogą iść rozczarowanie, ciężka praca, walka z przeciwnościami, zwątpienie, a dopiero na końcu sukces. Sukces bez gwarancji.

Hania - skromna, ale konkretna, wrażliwa, ale odważna, z poczuciem humoru, inteligentna, wytrwała, z dystansem do siebie i świata, pełna pasji. Oto mój portret kobiety, która ściga się ze swoimi marzeniami o.. DAKARZE. Po drodze jeszcze w tym roku - Bresalu Rallye Poland, Rallye Oilibya  Maroc. A dalej ciężka walka o sponsorów. A dalej treningi.

A dalej..bądźcie z nami, a dostarczymy Wam ciekawych relacji.

Sobota Rally Team - zapamiętajcie ! My kobiety możemy wszystko. My kobiety możemy zachwycić, zaskoczyć, czasem szokować, innym razem inspirować. My kobiety.... same dopowiedzcie resztę. Same stwórzcie swój własny niepowtarzalny kobiecy portret.

Uwierzcie, że warto.

Sobota Rally Team.. stworzony przez kobietę. Podziwiany przez wszystkich.

www.facebook.com/sobotarally

www.sobotarally.pl

Komentarze (0)
Przed kolejną edycją - BRESLAU... Nieśmiałość marzeń

Komentarze

Najnowsze wpisy
2014-07-07 21:57 Oficjalna informacja prasowa
2014-07-01 21:58 Przed Rajdem
2014-06-30 22:03 Czy niemożliwe może być możliwym?
2014-06-27 22:36 Sny o zwycięstwie
2014-06-21 00:20 Potrzebny jest motyw
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2014
Rok 2013
maj