iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

damski blog rajdowy OFF-ROAD 4X4
wielkie marzenia prowadzą do wielkich czynów
Nieśmiałość marzeń

 

 fot. gosia sobczyk - Hania Sobota - kierowca rajdowy i wyścigowy

Przed nami rajd Breslau Poland 2014. Silne emocje z tym związane towarzysza nam już od kilku tygodni. Pojawia się wiele wątpliwości, lecz na szczęście nie ma zwątpienia. Pojawiają się pewne obawy, lecz na szczęście nie ma złych wizji.

Pojawiają się nieśmiałe marzenia, że się uda bez większych problemów przejechać całą tę trudną  trasę tego rajdu, a może nawet zdobyć całkiem niezłą lokatę. Marzymy i śnimy o tym, ale tak naprawdę aż onieśmiela nas to marzenie. Chwilami nawet ogarnia nas jakaś lekka panika, że to zbytnia pewność siebie, że to pycha tak daleko zapędzać się w tych marzeniach. Jednak tak bardzo chcemy dotknąć niemożliwego. I czy niemożliwe rzeczywiście  jest niemożliwe? A może jednak możliwe?

Nieśmiało wierzymy, że tak. Nieśmiało wierzymy, że możliwe jest wszystko. Bez tego nie podejmowalibyśmy ryzyka. Bez tego nie było by woli walki i rywalizacji.

Sobota Rally Team ma za sobą wiele rajdów, wiele wyścigów, wiele doświadczeń i wiele.pokory w sobie. Co nie znaczy, że nie ma marzeń, pragnień i wizji. Sobota Rally Team potrzebuje jednak Waszego dopingu, Waszego wsparcia mentalnego, Waszej wiary i Waszego entuzjazmu.  Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak czasami jest to ważne, jak dodaje sił i jak buduje.  Wspólnie można więcej. A my pragniemy więcej. Bądźcie z nami, wierzcie w nas, wspierajcie nas swoją obecnością.  To jest dla nas niezwykle ważne. Wy jesteście ważni. Dla nas. Dla naszych dążeń i osiągnięć.

Komentarze (0)
Portret kobiety Potrzebny jest motyw

Komentarze

Najnowsze wpisy
2014-07-07 21:57 Oficjalna informacja prasowa
2014-07-01 21:58 Przed Rajdem
2014-06-30 22:03 Czy niemożliwe może być możliwym?
2014-06-27 22:36 Sny o zwycięstwie
2014-06-21 00:20 Potrzebny jest motyw
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2014
Rok 2013
maj