iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

damski blog rajdowy OFF-ROAD 4X4
wielkie marzenia prowadzą do wielkich czynów
Bez oczekiwań, że będzie łatwo....

Hanna Sobota "Stokrotka"

Cel - DAKAR !!!

Moim zdaniem lepiej jest zginąć wspinając się na szczyt, niż nie próbować go zdobyć. Moim zdaniem lepiej płakać, że się go nie zdobyło, niż płakać, że się nie podjęło próby zdobycia. Moim zdaniem po nieudanej próbie należy podjąć kolejną i kolejną.....

Dziś jak zwykle w sobotę biegałam, a zanim "ostygłam" wsiadłam jeszcze na swoją starą kolarzówę. Dopadł mnie taki deszcz, że nie pytajcie. Do domu miałam spory kawałek. Jechałam i myślałam....o tym, jak ciężko mi oddychać (taki problem po wypadku samochodowym mi został - uderzenie w płuca pasem bezpieczeństwa, albo płucami w pas, ha,ha. W każdym razie przeciążenie musiało być mocne, bo straciłam oddech i zaczynało mi się robić ciemno w oczach. Sama siebie słyszałam jak charczę próbując oddychać. Wydawałam takie odgłosy, jakbym zamieniła się w jakieś zwierze).

Przypomniałam sobie jak to wtedy było, kiedy dusiłam się w roztrzaskanym samochodzie, jak dotarło do mnie co się stało, jak uświadomiłam sobie, że mam złamany kręgosłup i jak bardzo wtedy chciałam przeżyć. Nie tyle z woli życia dla siebie samej, ale miałam małe dzieci w domu. Nie myślałam o niczym i nikim innym.

Nie wiem skąd, ale wiedziałam, że przeżyję, podobnie jak wiedziałam, że będę chodziła mimo tego, co się stało. Przeżyłam i chodzę, biegam, pływam i jeżdżę rowerem i mało kto wie, że było jak było.

Jechałam w tym deszczu i przypomniało mi się to wszystko. Bóg jeden wie dlaczego. Może właśnie po to, żeby pamiętać, że nigdy nie wiadomo co i kiedy może się wydarzyć, więc trzeba łapać życie i wszystko, co w nim najlepsze. Nie wolno rezygnować z niczego jeśli tylko może to dać nam szczęście, satysfakcję, radość, uśmiech.

Każda myśl, każde marzenie, oczekiwanie, pragnienie jest przecież takie ważne. Każde z nich powinno być naszym celem, po który powinniśmy odważyć się sięgnąć. Bez oczekiwań, że będzie łatwo.

Jaki jest Wasz cel? Mój to doprowadzić Sobota Rally Team do udziału w rajdzie Dakar. Tak - chcę brać w tym udział, chcę wspierać Sobota Rally Team w osiągnięciu tego celu, w realizacji tego marzenia.

Bez oczekiwań, że będzie łatwo !!!

www.sobotarally.pl

www.facebook.com/sobotarally

 

Komentarze (0)
Breslau Poland 2014 - Sobota... Przed kolejną edycją - BRESLAU...

Komentarze

Najnowsze wpisy
2014-07-07 21:57 Oficjalna informacja prasowa
2014-07-01 21:58 Przed Rajdem
2014-06-30 22:03 Czy niemożliwe może być możliwym?
2014-06-27 22:36 Sny o zwycięstwie
2014-06-21 00:20 Potrzebny jest motyw
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2014
Rok 2013
maj